בקתות יוקרתיות

נופש יוקרתי ברמת הגולן

לפעמים הפתרון לחופשה מושלמת נמצא ממש מתחת לאפנו ועלותה לא בהכרח יקרה יותר מחופשה בחו"ל.

הנופים והאקלים הנוח, אשר ברמת הגולן ממש קורצים למחפשי החופשה , כמובן כל נופש וסוג חופשתו הכל לפי הטעם האישי. תוך שעתיים וחצי הנופש הישראלי יכול להגיע לצימר יוקרתי ברמת הגולן ולהגשים חופשה יוקרתית וחלומית.

שפע צימרים אשר פזורים ברחבי הגולן, נותנים את התשובה. מכל אלו יש לבחור את היוקרתיים שבהם שמעניקים שפע פינוקים ולא נופלים ממלונות בעלי 5 כוכבים, אך יש לבדוק ולא פחות חשוב את טיב השירות אשר הצימר " היקורתי " נותן לאורחים. האירוח המיוחד, המפנק והמקפיד במתן השירות ובניקיונו הופך
את החופשה למפנקת ומהנה.

בצימר יוקרתי , כגון "צימר פויאנה בגולן". תמצאו במקרר כבר את המטעמים האהובים , פינת הקפה שופעת , כיבוד ויין על השולחן וכמובן מלבד הג’קוזי גם בריכה.

הצימרים היוקרתיים של פויאנה בגולן הוקמו מתוך רצון להעניק לנופשים זוגות ומשפחות מענה הולם להגשמת החופשה החלומית.

צימר יוקרתי

בצימרים המפנקים של פויאנה בגולן מצאו את הדרך לתת לנופש הרגשת פרטיות על ידי הפיכתם ליוקרתיים, בסביבה ירוקה במדשאות, פרחים ובוסטנים, ומה שחשוב שזה לא המוני.

הצימרים מלטפים בפינוק, בוהקים בניקיונם ונותנים שירות בכל שעות היממה. לא פחות חשוב לקרא היטב את המלצות הנופשים.

המחיר אותו משלמים הנופשים בצימר זול יחסית מחופשה בחו"ל, בצימר היוקרתי של פויאנה בגולן תמצאו את הרוגע, השלווה והיוקרה ויחד עם זאת במרחק פסיעה את כל הפינוקים שמעניק הצפון , כגון – רכיבה על סוסים, טיולים רכובים וטיולים רגליים, אתרים היסטוריים, רפטינג בנחלים ועוד שפע אטקרקציות.